Про те, як має розвиватись світ до 2030 року та які виклики стоять перед міжнародною спільнотою, дізнаються учні 39 шкіл-учасниць програми пришкільних мовних таборів GoCamp. Вони долучились до «Найбільшого уроку у світі» – акції, організованої ЮНІСЕФ в Україні та підтриманої ініціативою GoGlobal, що має на меті популяризацію Глобальних цілей сталого розвитку серед дітей та молоді.

З початку грудня у школах GoCamp з різних куточків України вже було проведено 90 уроків англійською мовою для майже 1600 школярів, використовуючи методичні матеріали, надані ЮНІСЕФ. Акція є безстроковою, тому Найбільший урок у школах GoCamp відтепер проводитиметься на постійній основі.

«Найбільший у світі урок» проводиться з 2015 року зусиллями Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та волонтерів у 100 країнах. Таким чином, це наймасштабніша освітня ініціатива, участь у якій беруть школярі з усього світу. В Україні Найбільший урок координує місцевий офіс ЮНІСЕФ, який планує залучити до ініціативи 15 тисяч дітей. У більшості шкіл, залучених до акції, Найбільший урок проводиться українською мовою, тоді як у школах GoCamp – англійською.

Під час Уроку учні разом із учителями обговорюють 17 Глобальних цілей сталого розвитку, серед яких якісна освіта, захист планети, подолання бідності та мир і справедливість, а також визначають, як вони особисто можуть долучитись до реалізації цих цілей у своєму рідному місті чи селі.

«У нашій школі перші чотири уроки вчителі провели в 11-х класах. Згодом старшокласники вже самостійно проводять Найбільший урок для 8-х і 7-х класів, після чого відбувається загальноучнівське обговорення Глобальних цілей сталого розвитку», – розповідає вчитель англійської мови Запорізької школи-інтернату «Січовий колегіум» Наталія Гутарук.

Українські школярі завдяки цій акції стали частиною глобального руху, спрямованого на інформування майбутнього покоління про його права, а також про проблеми та виклики, які вже стоять перед людством. Глобальні цілі сталого розвитку були прийняті у 2015 році Організацією Об`єднаних Націй і визначають 17 основних напрямків розвитку усієї світової спільноти до 2030 року.

 Школи GoCamp долучились до проекту ЮНІСЕФ «Найбільший урок у світі» - gocamp school lesson