Студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Руслан Первак завоював срібну медаль Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків, який проходив у місті Дрезден (Німеччина) з 7 по 10 грудня. Загалом, на цих змаганнях українська збірна здобула одну золоту, три срібні та чотири бронзові нагороди.

Руслан змагався у вазі 65,8 кг і, провівши два бої достроковими перемогами над білоруським та італійським спортсменами, дійшов до фіналу, але в підсумку, на жаль, поступився росіянину і завоював срібну нагороду Чемпіонату Європи. Наш спортсмен також виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств.

Студент УДПУ Руслан Первак – досить молодий, але перспективний спортсмен: у свої 20 років став чемпіоном України серед молоді, фіналістом Чемпіонату і Кубку України-2017!  І ось – нова звитяга!

Колектив університет вітає Руслана з гарним результатом та здобуттям високого звання Майстра спорту України міжнародного класу! Так тримати!

Студент УДПУ став срібним призером чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств - 2 4

Студент УДПУ став срібним призером чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств - 3 4

За інформацією УДПУ