Днями  у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань популяризації серед населення Львівщини оздоровчої рухової активності щодо виконання обласного плану заходів з реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

До складу координаційної ради, яку очолює заступник голови О.О.Стоколос-Ворончук, відповідно із загальнодержавними вимогами входять представники різних департаментів Львівської облдержадміністрації, керівники та представники Львівської обласної ради, відповідальні особи територіальних органів центральних органів виконавчої влади; керівництво райдержадміністрацій, міст обласного значення. Зокрема, в числі залучених до роботи координаційної ради є і очільники Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Відкрив засідання секретар координаційної ради, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, який висловив подяку усім членам координаційної ради за проведену роботу у 2017 році й подані відповідні звіти. Наразі в управлінні фізичної культури та спорту триває їх узагальнення й найближчим часом обласний звіт буде скеровано до Мінмолодьспорту України.

Першим з інформацією про підсумки виконання обласного плану заходів 2017 року щодо реалізації у Львівській області Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» виступив начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ігнатович, який проінформував присутніх про  ситуацію із виконанням плану заходів у закладах освіти Львівської області.

Зі звітами виступили також голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько; начальник відділу департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Юрій Горун; директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович; начальник Львівського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Мирослав Николаєв; завідувач сектору молоді та спорту Самбірської райдержадміністрації В.Б. Лесько та ін.

Зазначимо, що Обласна координаційна рада з питань популяризації серед населення Львівщини оздоровчої рухової активності створена розпорядженням голови ЛОДА 10 листопада 2016 року № 866/0/5-16. Цим же розпорядженням було затверджено обласний план заходів на 2017 рік щодо реалізації у Львівській області Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Відбулося засідання координаційної ради з питань популяризації серед населення Львівщини оздоровчої рухової активності - RActive 01

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України