За щорічною традицією на базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (декан – Оксана Гоменюк) відбувся благодійний фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти», присвячений майбутньому нашої країни – дітям та їхньому щасливому дитинству. Серед його учасників також традиційно були вихованці Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок», діти загальноосвітніх шкіл міста та району, якими опікувалися студенти факультету.

Організаторами заходу (Школа передового досвіду «Школа соціальних знань» (координатор – доцент Галина Бондаренко) та Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» (координатор – доцент Майя Перфільєва) ставили собі за мету активно сприяти створенню умов для реалізації кожного дитячого таланту, стимулювання бажання розвиватися та бути повноправним членом суспільства. Фестиваль також покликаний удосконалювати професійні практичні навички майбутніх соціальних працівників.

Організатори заходу запросили усіх присутніх до країни мрій та фантазій, по якій їх супроводжували казкові герої – Аліса, Кролик та Чеширський Кіт.

В УДПУ для дітей з обмеженими можливостями організували фестиваль творчості - DSC 1498

Відкрили фестиваль студенти факультету соціальної та психологічної освіти Анна Хоменко та Сергій Бондар спільно із хореографічним колективом «Візаві». Впродовж заходу на сцені відбувалася справжня феєрія незвичайних номерів: виконували пісні мовою жестів; танцювали і декламували вірші; показували акробатичні етюди та запалювали зал яскравим флеш-мобом. А маленькі друзі з центру «Пролісок» продемонстрували гру справжнього оркестру, чим викликали овації залу. Для батьків теж був приготовлений подарунок – пісня під живий супровід та голубі троянди, які символізували, що навіть найдивовижніші мрії збуваються.

В УДПУ для дітей з обмеженими можливостями організували фестиваль творчості - 0

В УДПУ для дітей з обмеженими можливостями організували фестиваль творчості - DSC 1428

На завершення заходу начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко привітала всіх учасників дійства і вручила солодкі подарунки дітям.

Зібрані під час благодійного фестивалю кошти будуть використані для реалізації програми інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму.

За повідомленням УДПУ