Щорічно в рамках Дня інтеграції «Добро починається з тебе», адміністрація середньої загальноосвітньої школи №9 Оболонського району Києва проводить інтегративні уроки, виховні заходи та соціальні акції.

Мета – розвиток школярів через нестандартні форми навчання, а також виховання у дітей людяності, доброти та милосердя. У цьому році, з метою допомогти дітям-сиротам Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток», адміністрація школи спільно з лідерами учнівського самоврядування та волонтерами організували соціальну акцію під назвою «Від серця до серця».

У рамках проведення акції батьки і учні протягом місяця долучилися до збору речей, іграшок, канцтоварів та смачних подарунків для вихованців дитбудинку.

“Зараз в дитячому будинку перебуває 17 дітей. В основному, це сироти та діти, чиїх батьків позбавлено батьківських прав. Основне завдання керівника такого закладу, — це знайти вихованцям нову сім’ю, – розповідає директор дитячого будинку «Любисток» Микола Жадан. – Тому що кожна дитина має рости у повній родині і в гідних для життя умовах. Для багатьох колишніх вихованців «Любисток» і зараз стає рідною домівкою, адже навіть будучи повнолітніми вони часто звертаються за підтримкою та допомогою.

З 2002 року Микола Михайлович випустив у самостійне життя, виховав і знайшов сім’ю понад двомстам дітям. Нині є певні проблеми  у фінансуванні установи зі сторони держави. Тому підтримка спонсорів та волонтерів завжди до речі.

Учасники зустрічі переконані — такі акції дуже важливі, адже добро робити легко! Вони запрошують усіх небайдужих долучатися і допомагати тим, хто цієї допомоги потребує.
Діти з великим задоволенням прийняли подарунки та щиро дякували усім, хто подарував їм чудове свято.