Подарунки для маленьких пацієнтів   психоневрологічного відділення Житомирської психіатричної лікарні № 1, онкогематологічного відділення  та обласного протитуберкульозного диспансеру до новорічних свят вже традиційно підготували та передали студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

«За дорученням студентів Житомирського національного агроекологічного університету, за підтримки ректорату та особисто ректора університету Скидана Олега Васильовича актив профкому  привітав дітей, які проходять лікування у різних відділенням, з  Днем Святого Миколая, – повідомив голова студентського профкому Олександр Лопатюк. – Ці діти особливо чекають  свята, оскільки вони вірять в чудо і вірять в нас. Ми не могли їх підвести і всією  нашою дружньою студентською родиною, як і в  минулі роки,  зібрали для них подарунки – солодощі, розвиваючі ігри, фрукти, іграшки. Все це діти отримували з рук нашого Святого Миколая. Також підготували святкову програму із конкурсами та забавами».

Ректор ЖНАЕУ Олег Скидан розповів про підсумки цьогорічної благодійної акції «Подаруй дитині свято», висловивши подяку колегам та безпосередньо студентам технологічного факультету, факультету обліку та фінансів, факультету інженерії та енергетики, факультету ветеринарної медицини та кафедрі фінансів і кредиту факультету обліку та фінансів, які особливо активно брали участь в акції.

«Мені приємно, що працюю з такими небайдужими людьми, які постійно відгукуються на різноманітні благодійні ініціативи. У ці передноворічні дні ми не могли залишити поза увагою тих, хто як ніхто інший потребує гарних емоцій, святкового настрою. Діти, які тривалий час перебувають у лікарняних палатах, борються зі страшними недугами, попри опіку та догляд медперсоналу і рідних, особливо заслуговують на такі подарунки  та візити. Звичайно, кожному з них ми щиро бажаємо одужати, бути здоровими та щасливими. Наразі ж  спробували поділитися хоч частиною свого тепла, створити атмосферу свят, які наближаються, – зауважив ректор Житомирського національного агроекологічного  університету Олег Скидан, який особисто відвідав тубвідділення.  – І з цими відділеннями у нас склалася вже тривала співпраця. Зокрема,  дитячим психоневрологічним відділенням опікуємося вже більше 10 років. Постійно навідуємося, намагаємося вирішити якісь нагальні потреби. Восени висадили там  разом зі студентами та викладачами агроуніверситету фруктовий сад. Так само підтримуємо контакти із волонтерами онковідділення, де потрібні донори крові та кошти на лікування пацієнтів. На все це намагаємося оперативно реагувати і допомагати, чим маємо змогу».

Інформує прес-служба ЖНАЕУ