Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які навчаються за програмою подвійного диплома в партнерському навчальному закладі, долучилися до різдвяних заходів в Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно.

На запрошення ректора польського вишу доктора габілітованого, професора Мачея Пєтшака уманська молодь відвідала святковий концерт. Вітаючи всіх іноземних студентів, ректор із особливим привітом звернувся до студентів з України з уваги на ситуацію на Сході. У програмі святкового заходу були традиційні різдвяні колядки, а також виступи театральних груп різних вікових категорій.

Приємним сюрпризом для уманської молоді стали й невеликі подарунки – шапки Святого Миколая з логотипом польського навчального закладу та програми обміну Erаsmus +.

Студенти УДПУ долучилися до різдвяних святкувань в Польщі - 1 7

Керівництво та студрада УДПУ дякують шановним колегам із польського партнерського вищого навчального закладу за доброзичливу і теплу атмосферу, яку вони створюють для українських студентів.

Студенти УДПУ долучилися до різдвяних святкувань в Польщі - 3 8Студенти УДПУ долучилися до різдвяних святкувань в Польщі - 2 9

Повідомляє прес-служба УДПУ