ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Цей рік не був простим але щедрим на важливі події в українській освіті. І наші надії, хоча й поступово та не всі одразу, починають втілюватись. Цього року у вересні Верховна  Рада прийняла закон «Про освіту»,  значно підвищено освітянські зарплати,  100 шкіл вже пілотують концепцію нової української школи школи, на базі Державної інспекції навчальних закладів створили Державну службу якості освіти. Саме цього року вперше проведено Всеукраїнський конкурс Global Teacher Prize Ukraine,  де обирали найкращого вчителя України.

Ми, впевнені, ваша небайдужість і професійний неспокій не дадуть владі спинитись на досягнутому: ви й надалі матимете активну позицію, братимете участь у громадських обговореннях, законотворенні. Дякуючи вашим невтомним серцям та подвижницькій праці, в нашій країні зростають покоління світлих, талановитих і сильних особистостей, яким сміливо можна доручити розбудову майбутнього України.

Тож бажаємо невичерпної життєвої енергії на майбутні 365 днів, неймовірної удачі на всі 12 місяців і відмінного настрою на прийдешні 52 тижні. Нехай з першого січня почнеться нове, цікаве, насичене, яскраве життя. Здоров’я Вам і  вашим родинам, звичайного людського щастя, дитячих усмішок, затишку і достатку в домівках.

І найважливіше – Миру в Україні!

З Новим роком!

Щиро Ваш і для Вас Освітній портал “Педагогічна преса”