Напередодні новорічних свят дітлахи села Радошин, що у межах Голобської об’єднаної територіальної громади, отримали найдзвичайний подарунок – новий дитячий садок, який розміщено на базі частини приміщення місцевої школи.

На урочисте відкриття дошкільного закладу завітав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак, голова Голобської ОТГ Сергій Гарбарук, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, помічник народного депутата України Денис П’ятигорець, а також представники громадськості.

На Волині відкрито новий дитячий садочок - 25660086 530158180679138 5220548063021247275 n

Після вручення маленьким господарям символічного ключа, батьки і діти мали можливість оглянути дитячий садок, а подивитися справді було на що: у приміщенні затишно і сонячно, встановлено сучасні кольорові меблі, обладнано групову кімнату і комфортну спальню. Відвідувати заклад зможе майже три десятка вихованців.

Варто зазначити, що усі технічні роботи виконані якісно та у досить короткий термін, адже весь період будівництва тривав з вересеня по грудень 2017 року. Працювала над об’єктом генеральна підрядна орагнізація ТзОВ «Волиньекобуд».

Відкриття закладів дошкільної освіти цьогоріч стало доброю традицією, адже на Волині у 2017 році запрацював не один дитсадок. На будівництво установи спрямовано кошти субвенції з Державного бюджету на здійснення соціально-економічного розвитку регіонів у сумі 1 млн 236 тис. грн. З районного бюджету додано 253 тис. грн.

Інформує прес-служба управління освіти і науки Волинської ОДА