Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась яскрава і незвична акція. Студенти факультету підготовки іноземних громадян вирішили колядками привітати колектив університету з зимовими святами.

Метою акції було ознайомлення іноземців з національними традиціями українців, а з боку студентів – показати свою близькість і відкритістьдо нашої культури. Саме тому для привітання обрали одну з найпопулярніших обробок Миколи Леонтовича, знану не тільки в Україні, але й у всьому світі «Щедрик» або англійською «Carol of the bells» («Колядка дзвонів»). Крім того, іноземні студенти у шапочках Санта Клауса заспівали веселу новорічну пісеньку «Jingle bells» («Дзвоники дзвенять»).

«При підготовці до цього дійства ми акцентували увагу не на релігійному аспекті цих свят, а на святковому настрої для студентів і колективу університету, — розповідає заступник керівника відділу культури й організації дозвілля студентів ІФНМУ Світлана Родчин. — Хочу відзначити Айдан Мамедову, яка захоплюється українськими традиціями і культурою і сама виявила бажання приєднатися до цієї події. Відзначу також наших викладачів української мови, які розучували зі студентами віншування. Усі добре попрацювали, і завдяки цьому ми отримали таку гарну подію. Дякуємо всім

Відділ культури й організації дозвілля студентів ІФНМУ завдячує кураторам Ользі Баб’як, Ірині Микитин (кафедра мовознавства) та Маркіяну Пюрику (кафедра хірургії ННІ післядипломної освіти) за допомогу в проведенні флеш-мобу.

Студенти-іноземці ІФНМУ колядками привітали колектив університету з новорічними святами - 20171229fpig13

Студенти-іноземці ІФНМУ колядками привітали колектив університету з новорічними святами - 20171229fpig06

Студенти-іноземці ІФНМУ колядками привітали колектив університету з новорічними святами - 20171229fpig12

Повідомляє прес-служба ІФНМУ