У школах Одеси подовжили канікули через спалах кору. Школярі сидітимуть вдома до 22 січня. Про це повідомила директор департаменту освіти Одеської міськради Олена Буйневич.

Усім школам міста рекомендовано продовжити канікули на тиждень для зменшення контактів між дітьми в можливий інкубаційний період кору і надання можливості прищепити дитину,” – розповідає Олена Буйневич.

Також нагадаємо, що раніше було прийняте рішення про заборону відвідування навчальних закладів та дитсадків дітям без щеплення від кору. Школярі, яким заборонили  відвідувати навчальні заклади, навчатимуться дистанційно, за індивідуальним графіком навчання або в іншій формі навчального процесу.  “З урахуванням несприятливої ситуації з кору в Одесі в рамках реалізації статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних захворювань” Міською комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про обмеження відвідування організованих дитячих колективів дітьми, які не мають жодного щеплення від кору“, – повідомляє прес-служба Одеської міської ради.

відео Перший Міський. Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *