За попередніми підрахунками Міністерства освіти і науки України очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тис 600 гривень. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час урочистого відкриття новозбудованої Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Глибоцькому районі в межах робочої поїздки до Чернівецької області.

«Ми маємо не лише відкривати гарні нові будівлі шкіл, що безумовно дуже важливо, а й наповнити ці школи новим сучасним змістом освіти. Це неможливо зробити без підняття соціального статусу вчителя, тому хочу повідомити, що сьогодні на засіданні Уряду прийнято 2 постанови, що врегульовують збільшення заробітних плат для вчителів. Зокрема, ми збільшили граничний розмір надбавки для вчителів до 30%», – розповіла Лілія Гриневич.

Так, розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростають від 20% до 30%. Також  встановлено нижню межу такої надбавки – не менш як 5%.

Не менше 20% надбавки мають отримувати:

• учителі шкіл, в яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи;
• вчителі української мови і літератури шкіл з навчанням мовами національних меншин.

З 1 вересня 2018 року збільшення зарплати обов’язково має бути поширено не лише на педагогів, що отримують зарплату за кошти державного бюджету, а й усіх педагогів, зокрема тих, що отримують зарплату з місцевих бюджетів – вихователі дитсадків, майстри у професійно-технічних навчальних закладах та інші.

Інформує прес-служба МОН України

2 коментар до “Цього місяця вчителі отримають зарплату більшу на 25%, – Лілія Гриневич”
  1. Зараз у молодого вихователя зарплата 3200. Скажіть як вижити на ці гроші? Я дуже люблю дітей тому прийшла на цю роботу але зарплата дійсно мізерна. Нам вже і так обіцяли підвищення але кожного року відкладають все далі і далі.

  2. Чому знову така несправедливість. Вчителям знову підвищують зарплату з першого січня а вихователям колись потім. Хоча саме вихователі дитячих садків закладають в малят те, що потім дає їм можливість успішно навчатися в школі. І якби не титанічна праця працівників дошкільних закладів, вчителю набагато складніше було б працювати. Хотілося б мені, щоб наші міністри пришли до дитсадка і хоча б день там попрацювали. Тоді вони б зрозуміли кому насамперед треба підвищувати зарплату. Молодь в дошкільні заклади не поспішає, а якщо приходить, то довго не затримується, що буде , коли моє покоління піде на відпочинок?
    Не уявляю!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *