16 січня 2018 року о 14:00 Освітній портал “Педагогічна Преса” транслюватиме у режимі онлайн шостий вебінар на тему: “Відкритий уряд як протидія корупції” в рамках Всеукраїнського проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах».

Запрошена експертка: Olesya Arkhypska, менеджер проектів урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції”, співголова Координаційної ради з питань реалізації в Україні ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”

Під час вебінару ви дізнаєтесь про:
???? міжнародну ініціативу “Партнерство “Відкритий Уряд”, участь в якій беруть понад 70 країн світу: що вдалося та які виклики?
???? як новітні технології допомагають відкривати Україну?
emoji-128681 е-демократія – потужний механізм становлення демократичної країни;
???? нові можливості урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції”
???? ви матимете змогу у прямому ефірі задати питанн, що вас цікавлять;

Як стати учасником вебінару: приєднатися до перегляду можна в день трансляції на Освітньому порталі “Педагогічна Преса” – в категорії вебінари.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

Згодом відео презентації буде доступно на сторінці Skills Academy у Фейсбуці: https://www.facebook.com/ skills.academy/ або на Youtube-каналі Академії навичок.

Як стати учасником проекту: необхідно зареєструватись, щоб слідкувати за новинами та постійно бути на зв’язку за посиланням: https://goo.gl/w5Z8lo

Нагадуємо, що проект реалізується Академією навичок, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, Українською Студентською Спілкою, за підтримки партнерів: Програма EGAP, Фонд Східна Європа, Швейцарська Конфедерація, Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН.