Благодійність, добро, допомога, підтримка… Це не просто гарні слова для студентів Сумського національного аграрного університету, це – керівництво до дії. У період новорічно-зимових свят, коли так хочеться не тільки отримувати подарунки, а й самому побути в ролі доброго казкового персонажу, в Сумському НАУ студенти організували акцію «Стань Миколаєм для дитини!» Всі охочі приносили іграшки, книги, одяг і взуття (все акуратне, практично нове, високої якості), яких назбиралося декілька десятків мішків. І все це студенти подарували дітям, позбавленим батьківського піклування, що мешкають в Хоружівському та Улянівському дитячих будинках на Сумщині.

Візити до цих закладів стали радістю не тільки для малят, а й для самих студентів, яких тепло й дружелюбно зустріли, провели для них екскурсії та невеличкі концерти. Діти охоче грали в різноманітні ігри та розповідали віршики, даруючи волонтерам радість та задоволення від спілкування.

Студенти Сумського НАУ провели благодійну акцію - photo 2017 12 18 16 33 09

«Приємно усвідомлювати свою причетність до доброї справи, що подарувала радість на свята десяткам дітей. Дякуємо великій родині Сумського національного аграрного університету та всім, хто допоміг зібрати подарунки. Щасливі очі дитини, що отримує нову іграшку, варті всіх витрачених сил», – коментує один із волонтерів.

Студенти Сумського НАУ провели благодійну акцію - photo 2017 12 18 16 33 12

Варто відзначити, що благодійні та волонтерські акції, направлені на підтримку дітей, позбавлених батьківського піклування, літніх людей, що мешкають у будинках для осіб похилого віку та ветеранів, а також наших воїнів в зоні АТО, проходять у Сумському НАУ регулярно.

Студенти Сумського НАУ провели благодійну акцію - photo 2017 12 15 13 25 08

Повідомляє прес-служба Сумського НАУ