Реформа в освіті процес довгоочікуваний і водночас непростий. Зважаючи на те, що освітня галузь дотична до кожного громадянина нашої держави, маємо усвідомлювати відповідальність за кожен крок, який наближає нас до успішної її реалізації.

12 січня 2018 року у череді новорічно-різдвяних свят краяни мали нагоду відстежувати естафету добрих справ, яка бере свій початок з 2016 року, коли довгоомріяні шкільні автобуси поїхали дорогами Волині. Органи виконавчої влади на усіх рівнях зробили усе можливе для того, щоб шлях до навчання був найбільш комфортним. Саме ці красені, новенькі шкільні автобуси, привезуть до сільських шкіл майбутнє нашого краю, яке прославить його своїми здобутками.

Урочисте вручення чергової партії шкільних автобусів відбулося на Київському майдані міста Луцька за участю голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика, його заступників, голів райдержадміністрацій та начальників місцевих відділів освіти.

Волинська естафета «Шкільний автобус» має достойне продовження у 2018 році - overlay 1515770453 267308625375148032768096361283183531307759n

Упродовж  2017 року придбано 23 шкільні автобуси, загальна вартість яких становить 38 млн 605,5 тис. грн, у тому числі, із Державного бюджету – 29 млн 559,6 тис. грн, решта – співфінансування із місцевих скарбниць у сумі 9 млн 45,9 тис. грн. Варто зазначити, що 14 одиниць із вказаного транспорту придбано для тих районів, де у 2014 році автобуси вилучили для комплектування Збройних Сил України.

Волинська естафета «Шкільний автобус» має достойне продовження у 2018 році - overlay 1515770872 p80112 104718

Попередньо 8 одиниць техніки вже надійшли до Луцького (3),  Ратнівського  (2), Ківерцівського (1), Любомльського (1) та Ковельського (1) районів.

За три роки, задекларованих державою від початку реформ, проведено чимало конкретних кроків через будівництво нових шкіл, амбулаторій, створення об’єднаних територіальних громад. Ми бачимо на скільки підвищується рівень відповідальності цих громад. Три роки поспіль реалізовується програма «Шкільний автобус» і сьогодні ми переконуємось у тому, що це не прості слова, а конкренті кроки, – звернувся до присутніх Володимир Петрович Гунчик.

У своєму вітальному слові директор Дочірнього підприємства автоскладальний завод № 1 АТ «АК» «Богдан Моторс» Писаний Дмитро Геннадійович зазначив, що дуже радий цій події, адже продукція підприємства слугуватиме надважливій справі – створення належних умов для навчання і виховання майбутнього нашого краю.

Аби рівень освіти волинських школярів зростав, а шлях до неї став більш доступним, наявність транспорту, особливо для оптимізованих закладів, – ключова потреба. Найбільше шкільних автобусів сьогодні попрямувало до Ківерцівського району – чотири одиниці, до Локачинського, Камінь-Каширського та Шацького районів – по 2, Горохівський, Любешівський, Старовижівський, Луцький і Турійський райони отримали по одному автобусу.

Під час урочистого вручення ключів від новеньких жовто-яскравих красенів представники районних органів виконавчої влади висловили вдячність усім, хто причетний до втілення генеральної лінії підтримки реформ у галузі освіти.

Щасливої дороги нашим ШКІЛЬНИМ АВТОБУСАМ!

Інформує управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА