Сьогодні підвищення професійного рівня педагога, засвоєння нових освітніх технологій, перехід від принципу «навчання на все життя» до «навчання упродовж усього життя» – безпосередньо пов’язані з інформаційно-комунікаційними технологіями. А це є усвідомленням того, що сучасний викладач, окрім традиційних професійних знань, повинен володіти навичками роботи з інформаційними технологіями та мати високий рівень інформаційної культури.

З метою ознайомлення педагогічних працівників із можливостями програмних засобів та онлайн-середовищ 11 січня завідувачем інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області Палош Н.М. проведено навчальний тренінг «Удосконалення професійної компетентності педагогів ЗПО з використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет». Захід проходив на базі Міжгірського професійного ліцею, учасниками якого були 15 педагогічних працівників різних категорій.

У ході тренінгу педагоги створювали презентацію, схему та інфографіку, використовуючи онлайн-сервіси https://www.canva.com, https://cacoo.com, https://www.easel.ly  та https://infogr.am. Також пройшли тестування, що дало можливість отримати інформацію про програмні продукти, які вони використовують у своїй педагогічній діяльності.

Завершенням тренінгу стане захист робіт та отримання сертифікатів про успішне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями й ресурсами мережі Інтернет.

Повідомляє Навчально-методичний центр  професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *