Малюк Чарлі та його друг Пабло: величезна тварюка «катається» на маленькому хлопчику (фото) - pacan 0005Батько малюка Чарлі, Грег Паркер, володіє невеликим зоопарком Ballarat Wildlife Park в австралійському штаті Вікторія. Його тішить те, що його син любить тварин і всяких рептилій. З усього розмаїття фауни Чарлі вподобав 2,5-метрового удава на прізвисько Пабло.  Величезний плазун такий важкий, що Чарлі поки що складно,  носити його на собі. Але хлопчик все одно тягає удава на  плечах, вражаючи всіх очевидців і відвідувачів зоопарку. Іноді, коли Чарлі втомлюється возиться з Пабло, він іде гладити маленьких крокодилів, які йому також симпатичні.

Малюк Чарлі Паркер у своїй рідній Австралії дуже швидко став знаменитим, його називають наймолодшим рейнджером.Грег Паркер пишається своїм нащадком і розповідає пресі, що зі своєю першою змією Чарлі грав уже в 12 місяців.

За матеріалами goodnewsanimal.ru

Малюк Чарлі та його друг Пабло: величезна тварюка «катається» на маленькому хлопчику (фото) - pacan 0004Малюк Чарлі та його друг Пабло: величезна тварюка «катається» на маленькому хлопчику (фото) - tnМалюк Чарлі та його друг Пабло: величезна тварюка «катається» на маленькому хлопчику (фото) - pacan 0002Малюк Чарлі та його друг Пабло: величезна тварюка «катається» на маленькому хлопчику (фото) - pacan 0007

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *