За загальним підсумком у заліку ХІІІ літньої Універсіади України 2017 року серед ВНЗ четвертої категорії Хмельницький національний університет посів І місце та був нагороджений дипломом Комітету з фізичного виховання та спорту МОН і переможним Кубком ХІІІ літньої Універсіади України. За вагомий особистий внесок у сферу розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді ректор ХНУ, професор Скиба Микола Єгорович отримав подяку Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Хмельницький національний університет – переможець ХІІІ літньої Універсіади України - Foto 1

Хмельницький національний університет взяв активну учать у престижних студентських змаганнях за програмою ХІІІ літньої Універсіади України упродовж 2017 року. Студенти-спортсмени ХНУ захищали честь університету у 12 видах спорту: ушу, більярдний спорт, бокс, теніс настільний, легка атлетика, волейбол (чоловіки), важка атлетика, вільна боротьба, тхеквондо, веслування на байдарках, регбі (чоловіки), регбі (жінки).

Варто відмітити, що кожен вид спорту приніс залікові очки до загальнокомандного заліку. Проте, найкраще виступили спортсмени з вільної боротьби, які принесли сенсаційну перемогу ХНУ серед усіх ВНЗ України. У черговий раз підтвердили статус найсильнішої команди України регбісти (чоловіки). Третє місце серед ВНЗ здобула команда веслувальників. Успішним виступ був важкоатлетів, який приніс не лише дві золоті нагороди, а й дозволив двом студентам – Заболотному Ярославу та Ломачинській Ангеліні (студенти спеціальності «Здоров’я людини»), виступати на 29-й Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (провінція Тайвань, КНР). На цих змаганнях студенти посіли 6 і 7 місце з важкої атлетики.

Загалом студенти здобули 16 золотих, 8 срібних та 6 бронзових нагород.

Професор Скиба Микола Єгорович вручив подяку ректора кращим тренерам викладачам Хмельницького національного університету, команди яких зробили найбільший внесок у загальний командний залік. Грамотами було відзначено кращі види спорту, які культивуються в ХНУ: важка атлетика; вільна боротьба; веслування на байдарках та каное; регбі; волейбол (чоловіки); футбол.

Також професор Скиба Микола Єгорович нагородив грамотами та цінними подарунками за вагомі спортивні досягнення 2017 року кращу десятку студентів-спортсменів. Серед них: майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Алтухов Павло; майстер спорту з важкої атлетики Заболотний Ярослав; майстер спорту з веслування на байдарках і каное Козлов Богдан; майстер спорту з важкої атлетики Ломачинська Ангеліна; кандидат в майстри спорту з комбат джиу-джитсу Мартинюк Микола; майстер спорту з кікбоксингу Сабар Ярослав; майстер спорту з регбі Сівак Вадим; кандидат в майстри спорту з легкої атлетики Чукань Тарас; майстер спорту з вільної боротьби Шостацька Крістіна; майстер спорту з пауерліфтингу Щавінська Тетяна.

Хмельницький національний університет – переможець ХІІІ літньої Універсіади України - Foto 2

Хмельницький національний університет – переможець ХІІІ літньої Універсіади України - FOTO 3

Тож вітаємо Хмельницький національний університет із отриманою нагородою – Кубком ХІІІ літньої Універсіади України, та бажаємо і надалі отримувати перемоги у спортивних змаганнях!

Інформує прес-служба  Хмельницького національного університету

 

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ

Коментарі закриті.