У сучасному приміщенні у селищі Гоща розмістяться дві дошкільні групи на 60 місць.

Для дітей обладнали великий спортзал, сучасні ігрові кімнати, затишні спальні та санвузли, а також окремі ігрові майданчики.

На Рівненщині відкрили новозбудований корпус дитсадка «Малятко» -

«Перший місяць 2018-го року, а ми вже відкриваємо другий дитсадок. Приємно бачити такий результат нашої спільної праці, – звернувся до присутніх під час відвідин дитсадка голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. – Адже до будівництва дитсадка в Гощі долучилася і громадськість, і селищна рада, і область, і держава. Нова будівля для садка була дійсно необхідна – в приміщенні, розрахованому на 120 дітей, навчалось більше 200. Наголошую, що будівництво шкіл та садочків було, є і буде нашим пріоритетом. Довгі роки про це говорили, але не робили. Є бажання – знайдуться і гроші, і фахівці».

На Рівненщині відкрили новозбудований корпус дитсадка «Малятко» - uqafykwj8qozbk8ebj397ep24

Вартість будівництва корпусу становить майже 9 мільйонів. Із них 1 мільйон 96 тисяч гривень – кошти Гощанської селищної ради, 1 мільйон 210 тисяч – обласний бюджет, решта – державний. За ці кошти вдалося не лише добудувати нове приміщення, а й утеплити фасад усієї будівлі дитсадка, оздобити його, установити огорожу та ліхтарі на вулиці.

На Рівненщині відкрили новозбудований корпус дитсадка «Малятко» - 2j7fzsk9l91pkjd8d9h5ma8vd

«Раніше групи були переповнені, до 40 діток в кожній. Ми приймали всіх, адже дошкільна освіта обов’язкова. Для цього доставляли додаткові столики та розкладушки. Займалися із дітками у менш пристосованому приміщенні. Наразі ми маємо по списку 24 дитини. У новій групі 30 ліжечок, ще можемо доставляти», – розповідає вихователька дитсадка Вікторія Юріївна.

На Рівненщині відкрили новозбудований корпус дитсадка «Малятко» -

За словами селищного голови Миколи Панчука, добудова другого корпусу «Малятко» дасть можливість вагомо зменшити дефіцит місць та задовольнити потребу мешканців Гощі в здобутті дошкільної освіти. Ще два роки тому ніхто й подумати не міг про додаткове приміщення, а вже нині у планах – наступна черга.

Прес-служба Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу