Цього року в Ірпені Київської області стартує нова мотиваційна програма для учнів середніх і старших класів, подібної якій в Україні немає. Про це розповів ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

Зараз понад 200 відмінників і кращих спортсменів ірпінських шкіл отримують щомісячну стипендію у розмірі 300 грн. Але інколи школяр, який трохи не дотягує до найвищих балів чи в силу фізичних даних не може бути переможцем спортивних змагань, може мати інші вагомі здобутки, прославляючи школу і місто. Саме тому ми вирішили запровадити стипендію, яку зможе отримати кожен учень з 5 по 11 клас”, – зазначив очільник Ірпеня.

Йдеться про 1000 гривень. Ця сума виплачуватиметься щомісяця одній дитині в класі, яка отримає найбільшу кількість балів у рейтинговому голосуванні. Згідно з формулою, до уваги братимуться: загальна сума всіх отриманих балів учнем за навчання протягом місяця (бали нижче 7 не братимуться до уваги), бали таємного голосування серед однокласників та бали від класного керівника за такі якості: доброзичливість, вихованість, активність, толерантність. Результати такого рейтингу буде затверджувати голова батьківського комітету класу або лідер учнівського самоврядування. Важливо, що бали за попередній місяць не впливають на наступний рейтинг! Тож кожен учень з класу має шанс отримати стипендію. Переконаний, що така програма стане гарним стимулом для учнів підтягувати свої знання та проявляти активну позицію у шкільному житті”, – підкреслив Володимир Карплюк.

Кожен ірпінський школяр може отримати стипендію у розмірі 1000 гривень - 26993214 912348098943918 9072984494551647891 n

Варто зазначити, що досить позитивним показником є те, що кількість відмінників в місті протягом  2017 року стала більшою на 20 відсотків.

Повідомляє прес-служба Київської ОДА