У київській школі № 210 Оболонського району працює наймолодший директор школи в Україні, Дмитро Ламза. Про це йдеться у сюжеті  ТСН.Тиждень 1+1.

Дмитра Ламзу призначили директором цього навчального року, коли йому було 25. “Я подав документи на конкурс на заміщення вакантної посади керівника навчального закладу“, – розповів директор. – На конкурсі за мою кандидатуру проголосувало 43 члени із 45.

Коли ейфорія минула, з’ясувалося, що школа виявилася із питаннями в основному до колишньої директорки. Батьківська громада школи об’єдналася і разом з директором  тепер регулярно відправляє листи і запити до управлінь освіти, приватних компаній, аби допомогли з грошима на ремонт спортзалу. Також зробили душові, відремонтували туалети.

Прийшов молодий директор, який не пропрацював і року. Він встановив і зробив двері, унітази, зробив на кожному поверсі і в кожному туалеті поставив мило, поставив дивани та крісла. Дивани, які раніше були в учительській, тепер вони служать для дітей”, – розповіла вчителька Ольга Соболь.

У мене в школі є розпорядження, що ми фонди не збираємо, ні в класі, ні в школі ця тема не піднімається”, – каже Дмитро Ламза.

 

Звіт про кожну отриману з бюджету або від спонсорів гривню тепер висить просто при вході. Зміни торкнулися не лише ремонтів, а й навчання. В молодших класах воно тепер здебільшого в ігровій формі. Для всіх зробили ігрові перерви, теніс, шашки та гігантські шахи. Проте не всі і в школі та районі щасливі з нового директора – 25-річного Дмитра Ламзи, – хтось дорікає йому за майже юнацький максималізм.

Відео ТСН Тиждень 1+1