Це засвідчує документ, який 26 січня підписали ректор Вінницького національного технічного університету, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та голова Вінницького Бізнес Клубу В’ячеслав Калініченко.

«Подільський науково-технічний ліцей ВНТУ створено в рамках реалізації регіональної стратегії розвитку Вінниччини до 2020 року. Це без перебільшення історична подія для області, адже ліцей істотно підвищить якість підготовки абітурієнтів Вінницького національного технічного університету», — підкреслив Валерій Коровій під час підписання меморандуму на засіданні колегії Вінницької ОДА.

Меморандум також сприятиме підготовці фахівців для підприємств регіону, організації практики та стажування студентів на підприємствах області та впровадження там науково-технічних розробок, а також розвитку міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Мета співпраці —- забезпечення Вінницького регіону висококваліфікованими інженерними кадрами, реалізація спільних інвестиційних та інноваційних проектів, а також залучення бізнес-спільноти Вінниччини до питання підготовки висококваліфікованих інженерних кадрів.

Документ набув чинності із моменту його підписання та діятиме до 2023 року.

А ліцеїсти розпочнуть навчання з 1 вересня 2018 року.

За інформацією прес-центру ВНТУ