29 січня виповнилось 100 років битві під Крутами. В 1918 році на залізничній платформі в Крутах за 130 км від Києва українські студенти ціною власного життя зупинили на кілька днів наступ більшовицької армії на українську столицю. Відтоді українці вшановують цей день, як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Саме тому днями в гімназії № 107 «Введенська» були проведені заходи спрямовані на поглиблення національної самосвідомості учнів.

Єдиний урок "Крути…Мужність і біль України" у столичній гімназії № 107 «Введенська» - 45422

З 8 години ранку у вестибюлі гімназії для учнів та батьків було показано відеохроніку «Станція Крути –подвиг української молоді». На першому уроці о 9:00 відбулася загальногімназійна хвилина мовчання, після чого вчителі-предметники провели Єдиний урок” Крути…Мужність і біль України». Лідери старостату з педагогом-організатором Стайловською К.С оформили стенди «Герої живуть вічно» та «100 років. Бій під Крутами».

Єдиний урок "Крути…Мужність і біль України" у столичній гімназії № 107 «Введенська» - 45420

Класні керівники провели виховні години на теми: «Герої Крут. Міфи та реальність», «Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти!».  Для учнів 10-11 класів відбувся урок мужності, який провів пластун,волонтер,самообороновець Майдану пан Роман Орищенко.

Єдиний урок "Крути…Мужність і біль України" у столичній гімназії № 107 «Введенська» - 45418

Крути- символ нескореного духу нашої нації.

Вічна слава героям Крут!

За інформацією департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *