Великі спортивна й танцювальна зали, просторий медичний блок, а головне – сучасні приміщення для двох нових груп. Такий подарунок вже цьогоріч отримають малюки села Глеюватка, що під Кривим Рогом. Зараз реконструкція дитсадка – у розпалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ліквідувати черги у дитсадки по всій області – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Для маленьких мешканців сіл Дніпропетровщини створюємо комфортні умови. Реконструюємо існуючі дошкільні заклади, будуємо нові. Осучаснюємо й садок «Веселка» у Глеюватці. Після завершення будівельних робіт його відвідуватимуть 108 малюків», – зазначив Валентин Резніченко.

Понад 70 малюків Глеюватівського дитсадка вже виховуються у сучасних умовах. Після реконструкції від старої будівлі залишились самі стіни. Там замінили все – від покрівлі до комунікацій. Енергоефективний фасад, прикрашений яскравою жовтою та зеленою плиткою, у групах – ламінатна підлога з підігрівом.

«Навіть не можу пригадати, щоб у нас колись було так тепло, як зараз, – поділилася завідувачка дитсадка Валентина Сергієнко. – Дуже дякуємо губернатору Валентину Резніченку за такі чудові умови для наших діточок».

Зараз до відремонтованого корпусу добудовують новий – садок поповниться ще 35 малюками. Нарешті з’явиться ясельна група.

У новому корпусі зводять простору спортивну залу – там займатимуться фізкультурою і вихованці дитсадка, і учні місцевої школи. В добудові облаштовують великий медичний блок, пральню. А ще – ігротеку, в якій планують встановити дзеркала та навчати дітей хореографії.

Приведуть до ладу і територію закладу. Там вже зробили ігрові майданчики та встановили альтанки для кожної групи. Як потеплішає – облаштують спортмайданчики, зроблять газони, посадять дерева та заасфальтують доріжки.

Зараз добудовують новий корпус . Завершити всі роботи планують цьогоріч.

ДніпроОДА реконструює дитсадок у Глеюватці - 1 15173113778065 3804

Інформує прес-служба ДніпроОДА