Українські параолімпіці встановлюють світові рекорди - 0002154Українська параолімпійська збірна у четвер, 6 вересня, здобула ще дев’ять медалей на Параолімпіаді-2012 у Лондоні та залишається на четвертому місце у загальному медальному рейтингу із 68 нагородами, серед яких – 27 золотих, 18 срібних та 23 бронзових.

У четвер в індивідуальному змаганні з шосейного велоспорту друге золото здобув Єгор Дементьєв.

Бронзову медаль у потрійному стрибку серед чоловіків здобув Руслан Катишев з особистим кращим результатом – 12.50 м.

Український плавець Геннадій Бойко виграв фінальний заплив на дистанції 50 метрів на спині із часом 1:04.29, що стало новим світовим рекордом. Третє місце у цьому виді зайняв ще один українець Олександр Головко.

Ще одну золоту нагороду здобув Віктор Смирнов, який до цього виборов бронзову нагороду.

Дворазовим Олімпійським чемпіоном-2012 став Роман Павлик, який першим пробіг дистанцію на 200 метрів.

Андрій Калина з новим європейським рекордом фінішував другим у плаванні на 200-метрівці змішаним стилем. Раніше він узяв золоту нагороду на100 мбрасом.

Ще одну нагороду для України завоював Юрій Царук.

Попереду – збірні Китаю, Росії та Великої Британії.