Для профілактики вірусних захворювань у школах Рахівщини Закарпатської області призупинили навчально-виховний процес. Таке рішення прийняли  31 січня, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба Рахівської РДА. 

За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту Рахівської РДА Оксани Севч, станом на 31 січня кількість відсутніх дітей у школах становить близько 30 %.  Призупинення навчального процесу в школах району дасть змогу обмежити темпи розповсюдження вірусів серед школярів та допоможе зберегти здоров’я дітям.

Голова комісії, очільник РДА Павло Басараба зазначив, щона початок цього тижня захворюваність серед населення району нижча від епідемічного порогу, однак спостерігається щотижневе зростання захворюваності серед населення, тому призупинення навчання у школах, це попередження розповсюдження вірусів, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

Для запобігання поширенню грипу, ГРВІ та кору серед дітей, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила призупинити навчання у всіх школах Рахівського району.

Вимушені канікули розпочинаються з 01 лютого і триватимуть по 9 лютого.

Контроль за виконанням цього рішення поклали на відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління Держпродспоживслужби в Рахівському районі та сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації.