Вже втретє кафедри міського будівництва та міського господарства Київського національного університету будівництва та архітектури за підтримки Фонду Ебергарда Шьока та Фонду підтримки будівельної галузі організували Зимову школу урбаністики.

Зокрема, з 21 по 28 сiчня 2018 року студенти Луцького національного технічного університету спеціалізації «Міське будівництво та господарство»  Мирослава Гурик та Влад Яйченя успiшно пройшли проектно-навчальний курс «Простiр: людський вимiр», який тривав 60 годин.

Студенти Луцького НТУ відвідали Зимову школу урбаністики - novyy risunok 4

За словами студентів, в одному мiсцi зiбралися майбутні професіонали-урбаністи з 13 вишів України. Неймовiрнi 7 днiв були сповнені пізнавальними лекцiями, новими знайомства та  креативними пiдходами до роботи. Лектори та керівники груп Школи – відомі вітчизняні та закордонні спеціалісти, які ділилися зі студентами досвідом.

Студенти Луцького НТУ відвідали Зимову школу урбаністики - novyy risunok 1

“Знайомство з Києвом відбувалося в поєднанні з виїздом на території майбутнього проектування. Цікава екскурсія відкрила маленьку частину Києва залишаючи інтерес повернутись знову. А реальна оцінка об’єктів планування додала ще більшого інтересу до майбутньої роботи. Аналіз реального стану територій, зонування,виявлення конфліктів відбувалось в новому форматі згідно німецького кодексу планування. Ескізи, ідеї та розробки  у дружній атмосфері з кожним днем ставали особливо творчими та креативними.  Зимова школа урбаністики навчила нас працювати традиційним та експериментальними методами і підходами в проектуванні публічних просторів, використовуючи знання та навички спеціалістів суміжних галузей знань.  Зимова школа урбаністики ще раз довела  правильність вибору спеціальності містобудування в її значимості, масштабності, необхідності та багатогранності. Ми отримали цінний досвід, друзів з різних куточків України та враження, які залишаться з нами на все життя.

Дуже вдячні асистенту кафедри будівництва та цивільної інженерії Верешку Олегу Вікторовичу, який усі ці дні теж працював разом з нами,  за чудові поради та дружню компанію, всім організаторам та викладачам, які подарували нам такі незабутні моменти», – діляться емоціями Мирослава та Влад.

Студенти Луцького НТУ відвідали Зимову школу урбаністики - novyy risunok 2

Повідомляє прес-служба Луцького НТУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *