Коли очікувати реєстраційного аншлагу - zno zaicevaКінець лютого – початок березня – гаряча пора для Українського центру оцінювання якості освіти. Саме на цей період освітяни прогнозують найбільшу активність серед учасників майбутнього ЗНО щодо реєстрації. Наразі показник зареєстрованих украй малий і навіть не дотягує до торішнього.

Станом на 11 лютого, за інформацією директора УЦОЯО Ірини Зайцевої, зареєструвалися 87 тисяч осіб. 87% із них – цьогорічні випускники. Решта – випускники минулих років.

До речі, зазначимо, що особи, які закінчили школу до 2008 року, мають право вступати до ВНЗ як на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, так і за результатами вступних іспитів.

Водночас, за словами пані Зайцевої, цьогоріч збільшилась кількість відмов у реєстрації.  У півтора рази. Абітурієнти або неуважно заповнюють реєстраційні анкети, або подають неповний перелік документів, або ж відмовляються надати згоду на обробку персональних даних. Зараз таких  рішень уже прийнято 2243. Зазначимо, що вступники ще мають можливість виправити помилки, і до 5 березня надіслати повний пакет документів.

Щодо дозволу на обробку персональних даних, то в цьому питанні альтернативи немає. Система ЗНО працює таким чином, що дані вступників мають бути внесені.

Нагадаємо, що реєстрація на основну сесію ЗНО розпочалася 3 січня і триватиме до 5 березня. А вже 22 березня охочі писатимуть перше пробне тестування.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *