З нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту, який в Україні відзначається щорічно у другу суботу вересня, у Чернівецькій області відбудуться різноманітні спортивні заходи. Сьогодні, 7 вересня, на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи № 1 у центральному парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка проводиться Олімпійський урок.

Як і в попередні роки, гостями Олімпійського уроку стали титуловані буковинські спортсмени, у тому числі – учасники Олімпійських ігор у Лондоні. У рамках свята відбудеться і традиційний Спортивний ярмарок, під час якого заплановано показові виступи вихованців місцевих спортивних шкіл. Під час ярмарку можна буде записатися до спортивних секцій краю з різних видів спорту.

У неділю, 9 вересня, на спортивній базі туристичного комплексу «Аква-Плюс», що у селі Кам’яна Сторожинецького району, з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбудеться День здоров’я, організований обласним центром «Спорт для всіх». У програмі заходу – змагання з акваболу, пляжного волейболу, водні забави для дітей тощо.

За інформацією Чернівецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *