Серед пріоритетних напрямів розвитку, на які спрямовуватимуть значні кошти в столиці цього року, – медична та освітня сфери, оновлення і будівництво міської інфраструктури. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу «Київ».

«Ми отримали Київ із величезними боргами – майже 27 мільярдів гривень! За ці роки ми скоротили борг більш, ніж удвічі. І ми майже вдвічі збільшили бюджет міста. Три роки тому він складав 27 мільярдів, а кошторис на цей рік – майже 50. Нарешті ми маємо фінансові можливості, щоб втілювати зміни. Нам потрібно фінансувати медицину, освіту, відновлювати інфраструктуру, яка перебуває в занедбаному стані», – заявив Віталій Кличко.

Зокрема, мер нагадав, що фінансування цих трьох пріоритетних сфер значно збільшили вже в минулому році. У сфері освіти місто продовжує фінансувати будівництво та ремонт шкіл і дитсадків.

«Три роки тому черга в дитячі садки була 15 тисяч дітей. Зараз ми в три рази зменшили чергу. Але наша завдання – не збавляти темпів. І я переконаний, що черги в дитячі садки в Києві через кілька років не повинно бути. Це наше завдання», – зазначив столичний голова.

«Ми будемо відкривати нові школи, дитячі садки, оновлювати дороги та інфраструктуру, будемо змінювати наше місто. І наше завдання зробити Київ європейською столицею», – підсумував Віталій Кличко.

Інформує прес-служба департаменту освіти КМДА