Учені з Університету Орегон (США) виявили, що онлайн-навчання ефективніше, ніж традиційне. Для цього вони склали спеціальну програму навчання та проаналізували результати. Про це пише NewWest Media посилаючись на Eurekalert.

Професори університету створили онлайн-програму з чотирьох інтеркативних уроків. Участь у дослідженні взяли 13 середніх шкіл США, 2300 учнів та 71 вчитель.

Перед початком дослідження вчені оцінили базові знання всіх учасників експерименту. За результатами тестів, учасники, які займалися традиційним навчанням за допомогою підручників, запам’ятали лише 5% нового матеріалу. Учні, котрі проходили онлайн-курс, освоїли на 18% більше знань із математичних й інших природничих наук. Також вони на 15% краще зрозуміли граматику та лексику англійської мови.

За словами дослідників, результати тесту змушують зробити важливі висновки. Діти, яким складно вивчати в школі природничі науки, отримають нові можливості. Оскільки в разі поганого засвоєння матеріалу в навчальному закладі, дітям буде важче працювати у сферах технологій, програмування та математики.

Онлайн-навчання складається із відеоуроків, навчання в ігровій формі, спілкування з вчителями та однокласниками. Програма має простий інтерфейс, а також можливістю робити електронні нотатки.