Днями ректор Сумського національного аграрного університету отримав подяку від керівника військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка (Донецька область). Під час урочистостей було зазначено, що СНАУ прийняв на навчання близько 30 студентів із міст, що знаходяться на лінії зіткнення в зоні проведення АТО. Студенти та викладачі підтримують та усіляко допомагають вимушеним переселенцям адаптуватися в новому місті та почуватися вільно.

Необхідно зазначити, що університет також усебічно підтримує учасників АТО. Так, СНАУ передав Сумському загону територіальної оборони автомобіль УАЗ-469, полк оборони Сумської області отримав 4 сучасні радіостанції.

Бійцям усіх підрозділів та формувань ЗСУ щомісяця доставляють речі першої необхідності та продукти харчування. Ці продукти вирощуються студентами та викладачами СНАУ на дослідних полях та у підсобному господарстві. Кулінари університету постійно випікають хліб для захисників, а напередодні Великодня традиційно готують паски.

За дієву підтримку української армії викладачі та співробітники університету були відзначені почесними нагородами. Так, медалі «За жертовність і любов до України» від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета були вручені ректору СНАУ Володимиру Ладиці, проректору  з навчально-науково-виробничих питань розвитку та АГД Миколі Шпетному та завідувачу кафедри фізичного виховання Сергію Хоменку.

Медалі «Сильному духом» Володимиру Ладиці та Миколі Шпетному вручив представник громадського об’єднання патріотів «Сильні духом» полковник запасу Андрій Тимофеєв, один із захисників Донецького аеропорту, відзначений нагородою «Народний герой України». Микола Шпетний також нагороджений Грамотою Архієпископа Сумського і Охтирського Мефодія за волонтерсько-патріотичну діяльність.

Тепер перелік цих нагород доповнила і подяка, яка засвідчує, що у Сумському НАУ знайдеться місце для дітей з Донецької та Луганської областей не тільки у навчальних аудиторіях, але й у серцях викладачів. Разом ми здолаємо усі негаразди!

За інформацією прес-служби СумНАУ