Викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університет спеціальності “Право” взяли участь у практичному тренінгу в рамках проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні».

Нагадаємо, що цей проект в Україні розпочав свою роботу у лютому 2016 року з тлумачення явища академічної доброчесності. Академічна доброчесність є поняттям загальноприйнятим у розвинутих країнах сучасного світу, означає, що в процесі навчання чи досліджень, студенти, викладачі та науковці керуються, передусім, принципами чесності, чесної праці та навчання. Плагіат, списування, несанкціоноване використання чужих напрацювань є неприйнятним і жодним чином не толеруються в спільноті. Академічна доброчесність стосується не лише якості освіти  – вона напряму впливає на те, яких громадян виховує система вищої в країні, які цінності закладаються під час навчання в університеті та яким є «секрет успіху» в суспільстві.

Проект Сприяння академічній доброчесності в Україні, що його реалізують Американські ради з освіти за участі Міністерства освіти і науки України та за підтримки Посольства Сполучених Штатів, охоплює 10 українських університетів – з різних регіонів і з різними характеристиками. Результатом роботи проекту повинні стати своєрідні «історії успіху» , які можна використати для трансформації системи вищої освіти загалом.

В рамках проекту сприяння академічні доброчесності в Україні студенти, викладачі та персонал ВНЗ отримують практичні знання та навички про основні принципи поняття «Академічна доброчесність» , а також план дій по впровадженню цих принципів в своєму ВНЗ.
Студенти ЖНАЕУ приєдналися до проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні» - 27867848 175164389761033 5343488139641592191 n

Інформує прес-служба Житомирського національного агроекологічного університет