Сайти освітніх установ рекламують послуги “для дорослих” - 07.09 эротическая рекламаПрокуратура Сарапульського району Удмуртії знайшла на офіційних сайтах місцевих освітніх установ рекламу сексуальних послуг. Про це повідомляється на сайті прокуратури Удмуртської республіки.

Відомство зазначає, що на сайтах шкіл і дитячих садочків розміщувалися рекламні банери з пропозиціями замовити “послуги сексуального характеру” та іншими пропозиціями, що  “суперечать завданням навчання”. Розмістили їх власники хостинг-майданчика, наданого для сайтів освітніх установ.

Ця реклама порушила законодавство, спрямоване на захист дітей від поширення інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю, моральному і психічному розвитку, зазначає прокуратура. Адміністрації шкіл і дитячих садів не вживали заходів, спрямованих на боротьбу з такою інформацією.

За результатами перевірки начальнику управління освіти району оголосили догану, а від власників хостинг-майданчика зажадали прибрати “не відповідну освітньому процесу” рекламу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *