Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації про спеціальність «Культурологія»? Факультет філософської освіти і науки підготував освітній проект «Культурологія», який допоможе отримати відповіді на всі запитання про особливості спеціальності і занурить в захоплюючий світ культури і мистецтва.

Культурологія – наука, яка вивчає смисли, втілені в результатах культурної діяльності людства. Провідні фахівці кафедри культурології запрошують на відкриті зустрічі із зацікавленими дізнатись найбільш актуальні і перспективні аспекти культурології.

Звертаємо увагу, що участь у заходах є безкоштовною, а кількість вакантних місць є обмеженою.

Реєстрація для участі: https://goo.gl/forms/i7AYPvbUAy6JPEND2

Проект «Культурологія» пропонує чотири зустрічі на різні теми, тому бажаючі можуть обрати те, що до вподоби:

  • 26 лютого відбудеться воркшоп Яніни Пруденко «Український медіа арт у словах і рухомих картинках». Відома дослідниця сучасного візуального мистецтва відкриє для слухачів унікальні сторінки з історії медіамистецтва.
  • Якщо ви цікавитесь сучасними тенденціями у галузі  культури і хочете дізнатись, що буде популярним у другому десятилітті ХХІ століття, то 26 березня Галина Мєднікова дасть відповіді на всі запитання в авторській лекції. Досвідчена професорка зуміє зацікавити різностороннім підходом щодо вивчення культури і
  •  Однією з актуальних тем  сучасної гуманітарної думки є тема ментальності. І саме культурологічний підхід дає змогу відкрити для себе цю цікаву тему не лише з теоретичного, а й з практичного боку. 27 березня у стінах університету Лариса Осадча поділиться багаторічними напрацюваннями з культурології ментальності.
  • На зустрічі 28 березня присутні переглянуть і обговорять уривки відомих кінострічок, мультсеріалів і коміксів. Сергій Русаков, дослідник і викладач, запропонує погляд культуролога на улюблені твори масової культури.

Освітній проект «Культурологія» – найкращий спосіб дізнатись про навчання в університеті і популярну спеціальність не витрачаючи час на відвідування офіційних днів відкритих дверей і прослуховування промов.

Проект відбувається в рамках кампанії «Вступ 2018», тому буде цікавим всім, хто цікавиться питаннями щодо феномену культури, а також планує навчання на рівні бакалавр культурології і магістр культурології. «Хочеш бути успішним – вчись мислити» – такий девіз спільноти студентів і викладачів Факультету філософської освіти і науки

Додаткові запитання про проект «Культурологія» – телефонуйте +38 099 942 26 30.

Якщо вас цікавлять особливості і формати здобуття вищої освіти з культурології або інформація щодо навчання в університеті,  зателефонуйте (067 440 85 91).

НПУ імені М. Драгоманова запрошує на безкоштовні лекції з мистецтва і культури - final 1

Будемо раді бачити вас серед учасників!

 

Інформує прес-служба НПУ ім. Михайла Драгоманова