У музеї історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розгорнуто нову експозицію, присвячену студентам, які були учасниками бойових дій на Сході України.

Під час відкриття декан історичного факультету Анатолій Карасевич, який виступив ініціатором створення експозиції, у вступному слові зазначив: знаково, що саме в ці дні, коли Україна відзначала День пам’яті загиблих під час запеклих боїв за Дебальцівський плацдарм у січні-лютому 2015 року, в УДПУ розпочинає роботу тематична експозиція.
Розпочався захід хвилиною мовчання за загиблими українськими воїнами, які ціною свого життя зберегли нашу свободу і мирне небо. Потім відбувся перегляд відео про події весни 2014 року, початку Антитерористичної операції, а нині повноцінної війни на Сході України.

У музеї УДПУ відкрито експозицію, присвячену студентам-учасникам АТО - 0

Завідувач музею історії університету Олена Джагунова ознайомила присутніх із експозицією і зазначила, що метою її створення стало збереження пам’яті про колишніх і сьогоднішніх студентів Уманського педуніверситету, які захищали цілісність нашої держави. Серед експонатів – бойові прапори та шеврони, пробиті кулями, РПГ та снаряди, привезені студентами історичного факультету із передової.
Наступні покоління студентів університету повинні пам’ятати, кому ми маємо дякувати за спокійне життя і мирне небо над головою.

Інформує прес-служба УДПУ