Днями відбулося підписання угоди між ректором Національного університету “Львівська політехніка” професором Юрієм Бобалом та офіційною представницею Oxford University Press у Східній Європі Анною Морріс. Дане видавництво є складовою частиною знаменитого британського Оксфордського університету. Відтак викладачі, аспіранти та студенти Львівської політехніки отримають змогу проводити онлайн тестування на предмет знання англійської мови, що буде підтверджено відповідним міжнародним сертифікатом.

Як прокоментувала цю нетривіальну подію безпосередня учасниця підготовки угоди, декан післядипломної освіти Інституту адміністрування та післядипломної освіти Мар’яна Захарчук, особлива актуальність досягнутої домовленості полягає в тому, що чимало викладачів Львівської політехніки, котрі нині подають до Міносвіти документи на міжнародне підтвердження наукових звань доцента і професора, значно полегшать отримання означеного сертифікату.

Водночас, якщо наші студенти та аспіранти матимуть бажання поїхати на стажування за кордон, то деякі європейські університети тепер вимагають для цього необхідного документу на підтвердження мовної компетенції. Й таке тестування надасть їм таку змогу.

Наш же Інститут має до цієї угоди особливу зацікавленість, — розповідає далі Мар’яна Захарчук. — Адже у нас з 2011 року діє Лінгвістично-мовний центр, де ми надаємо послуги з якісного опанування англійською, німецькою та польською мовами. До речі, слухачами наших мовних курсів, є не лише викладачі та студенти Львівської політехніки, котрі бажають удосконалити свої знання іноземних мов, але й всі охочі, звісно, якщо вони доведуть первинний рівень їх знання. Відтак, досягнута угода – це важливий крок щодо досягнення сучасним поколінням львівських політехніків перфектної англомовності, без якої, як відомо, новітньому фахівцеві з вищою освітою досить важко буде себе реалізувати у професійному житті.

Незабаром львівські політехніки матимуть «оксфордську» вимову - IMG 5542

Ігор Галущак
Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”