Закінчивши аналізувати програму з математики для учнів 1 класу, розібравшись, що таке «0» біохімік Лілія Гриневич переключилась з математики на історію, звинувативши в ефірі 5 каналу міністерство в тому, що підручник «Всесвітня історія» для 11 класу автора Полянського П. Б. не було внесено до Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих міністерством.

Цю інформацію спростовує керівництво Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

За інформацією керівництва Інституту підручник «Всесвітня історія (рівень стандарту, академічний рівень). 10 клас», автора Полянського П. Б. є в Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою у 2012/13 навчальному році.

Підручник «Всесвітня історія (рівень стандарту, академічний рівень). 11 клас», автора Полянського П. Б. дійсно не внесено до Переліку, оскільки його немає в природі. Він не вийшов друком і, відповідно не може бути включеним до вищезазначеного Переліку.

Хочемо нагадати, що лише в цьому році надруковано 98 назв підручників. Якщо Лілія Михайлівна буде «аналізувати» по одному підручнику в день, то їй потрібно більше трьох місяців. Не бережете Ви себе, Ліліє Михайлівно, не бережете.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу