Днями у Білому домі відбулася конференція присвячена насильству із застосуванням зброї під час якої президент США Дональд Трамп завив, що озброєні вчителі можуть запобігти шкільним стрілянинам, таким як трагедія у Флориді, що сталася минулого тижня. Участь у заході брали вчителі та учні зі школи Марджорі Стоунман Дуглас, де стався напад. Про це повідомляє ВВС Україна.

Співробітник навчального закладу зі зброєю може зупинити напад “дуже швидко”, – сказав пан Трамп. А також підтримав пропозицію посилити систему перевірок охочих придбати зброю. Ми будемо проводити дуже суворі перевірки, особливо щодо психічного здоров’я [тих, хто захоче придбати зброю]“, – сказав президент США школярам, ??які пережили напад.

Одночасно Трамп підтримав пропозицію, яку раніше висловлювали в Національній стрілецькій асоціації США – дозволити вчителям та іншим працівникам шкіл носити зброю.

Якби у вас був учитель, який знав би, як поводитися з вогнепальною зброєю, можливо, що він міг би досить швидко зупинити напад“, – сказав Трамп.

Mourners attend the funeral of Peter Wang, 15, on 20 February 2018 in Coral Springs, Florida

Нагадаємо, що стрілянина в школі у Флориді стала найкривавішою за кількістю жертв з 2012 року. Обвинуваченого в масовому вбивстві – 19-річного Ніколаса Круза – через годину затримали і він повністю визнав провину.