20 лютого на базі Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сільськогосподарських професій на тему «Оновлення змісту професійної освіти при підготовці кваліфікованих робітників сільськогосподарських професій».

У роботі секції взяли участь педагогічні працівники ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича», Професійно-технічного училища № 33 смт В. Березний та Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів.

Розпочався захід із відвідування та обговорення уроку теоретичного навчання з предмета «Трактори» на тему «Гальмова система. Гальмові механізми», який провів викладач спеціальних дисциплін Галас З.Ю.

З метою належної організації роботи з розробки навчально-плануючої документації закладів професійної (професійно-технічної) освіти з предметів професійно-теоретичної підготовки й виробничого навчання та згідно з Графіком засідань творчих груп педпрацівників проведено семінар-практикум з розроблення робочих навчальних програм відповідно до стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу. Під час семінару Маслюк І.Ф., методист НМЦ ПТО у Закарпатській області зосередив увагу на особливостях розроблення робочих навчальних програм. Учасники зібрання отримали практичні поради щодо порядку та послідовності розробки робочої навчальної програми з предмета «Агротехнологія».

На Закарпатті педагоги професій сільськогосподарського виробництва обговорили питання оновлення змісту профосвіти - 3 1

На завершення засідання обговорювалось питання реалізації інноваційного проекту «Створення електронного контенту дидактичного забезпечення у підготовці кваліфікованого робітника».

 

Інформує навчально-методичний центр  ПТО у Закарпатській області