Провідні спеціалісти Львівського ІТ Кластеру розроблятимуть навчальні програми, а також  долучаться до проведення занять у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Крім того, ІТ-фахівці співпрацюватимуть зі студентами як ментори та зможуть запрошувати їх на навчальну практику.

Оновлені програми передбачають впровадження нових предметів, поглиблене вивчення англійської, роботу над власними проектами та практику в ІТ-компаніях.

За схожим напрямом спеціалісти ІТ Кластеру співпрацюватимуть з Львівською політехнікою. Наразі вони працюють над оновленням програм Робототехніка та Business Analytics & Data Science.

Минулого року фахівці Кластеру та викладачі ЛНУ ім.І.Франка частково змінили програми “Системний аналіз” та “Комп’ютерні науки”. Загалом за інноваційними програмами Кластеру навчаються 456 студентів.

Найбільшою проблемою підготовки студентів за напрямом “Кібербезпека” є різниця між теоретичним матеріалом та реальними потребами ринку праці. Зокрема, зараз на кафедрі викладається низка дисциплін економічного та технічного спрямування, які майже не пов’язані з кібербезпекою. Тому для нас таке партнерство дуже важливе“, – зазначив заступник завідувача кафедри управління інформаційною безпекою ЛДУБЖД Володимир Самотий.

Довідково. Львівський ІТ Кластер – це спільнота провідних компаній Львова у галузі інформаційних технологій. Діяльність Кластеру спрямована на соціально важливі галузі – освіта, право, інфраструктура та промоція.

За повідомленням прес-служби МОН України