Студентів, дослідників та підприємців з України запрошують взяти участь у конкурсі щодо біотехнологій “40 Under 40 Leaders in Biotech in Ukraine”. Переможці отримають грант або грошову винагороду для відвідування конференцій та виставок у США на загальну суму 25 тисяч доларів.

Організатори прагнуть знайти 40 новаторів у віці до 40 років (народжені до 1 січня 1978 року), які працюють за напрямом біотехнологій. Для участі у конкурсі претенденти мають подати заявку з описом досягнень, а також винаходу або іншого значного внеску в галузь біотехнологій.

Заявка подається англійською мовою. Її потрібно завантажити на сайт Фундації США-Україна (http://www.usukraine.org/) або надіслати на електронну адресу info@usukraine.org

Термін подачі заявки – до 31 березня 2018 року.

Кандидатів оцінюватимуть за такими критеріями:

  • лідерство у галузі;
  • підприємницька реалізація;
  • можливість комерціалізувати дослідження;
  • поточний чи майбутній вплив дослідження;
  • користь від діяльності або інновацій для українського суспільства.

Конкурс для молодих науковців реалізовано у межах Біотехнологічної ініціативи Фундація США-Україна. На їхню думку, біотехнології є перспективною галуззю для економічного майбутнього України. Крім того, конкурс підвищить рівень обізнаності українських науковців щодо можливостей біотехнологій.

Докладніше про конкурс за посиланнями:

http://www.usukraine.org/usufs-biotechnology-initiative-goes-kyiv/;

http://www.usukraine.org/recognizing-40-40-leaders-biotech-ukraine-25000-prizes-go-top-awardees/

За інформацією МОН України