З метою підвищення інтересу учнів до майбутньої професії, розвитку творчої активності та поглиблення знань зі спецпредметів з 26 лютого до 2 березня у Вищому професійному училищі № 3 м. Мукачево пройшов тиждень з професії верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням.

Згідно з планом роботи впродовж тижня викладачами та майстрами виробничого навчання було проведено відкриті уроки. Зокрема в цікавій і доступній формі, використовуючи різні форми та методи навчання, викладач спеціальних дисциплін Чепіжак В.І. провів урок з предмета «Технологія верстатних робіт» на тему «Основні види фрезерної обробки. Класифікація фрез».

Моя професія – верстатник - 5

Щоб виявити рівень професійної підготовки й перевірити знання учнів, одержані у процесі теоретичного та виробничого навчання, було організовано ряд конкурсів, серед яких брейн-ринг, вікторина, та конкурс фахової майстерності серед учнів першого курсу, що складався з теоретичної та практичної частин.

Впродовж тижня діяла виставка стіннівок та виробів, виготовлених у майстернях училища та гуртках технічної творчості.

Моя професія – верстатник - 2

Наприкінці тижня на загальноучилищній лінійці відбувся розіграш лотереї, власники виграшних квитків отримали корисні подарунки, виготовлені учнями на уроках виробничого навчання.

Тиждень завершився засіданням методичної комісії, під час якого було підбито підсумки, визначено переможців конкурсу фахової майстерності та найактивніших учасників проведених заходів.

Моя професія – верстатник - 7

 

Протягом тижня молодь почерпнула багато додаткової корисної інформації про майбутню професію, перспективи її розвитку, учні розкрили особистий погляд на особливості професій й визначення свого місця в колі справжніх майстрів своєї справи.

Навчально-методичний цент ПТО у Закарпатській області