Cьогодні випускники шкіл, тисячі юнаків та дівчат стоять на порозі відповідального вибору свого майбутнього. Сучасна молодь поряд із якісними знаннями хоче здобути унікальний досвід провідних університетів і відкрити для себе світ. Лишень уявіть собі… мати можливість навчатися в одному з найстаріших університетів Лондона поруч із красою Біг-Бена, Вестмінстера та Букінгемського палацу або пізнати колорит китайської культури в Пекіні й підкорити одне із семи чудес світу – Велику китайську стіну, або навчатися у столиці імператорів – колисці цивілізації Стамбулі… Саме такі можливості надає своїм студентам провідний виш Полтавщини – Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка!

Поєднуючи 200-річні освітні традиції та сучасні інтернаціональні програми, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка відкриває світ для своїх студентів. Університет пропонує англомовні програми спільної підготовки бакалаврів і магістрів з університетами-партнерами Великобританії, Німеччини й Польщі. ПолтНТУ – єдиний університет України, який дає змогу студентам отримати два дипломи: Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (Полтава, Україна) та Університету Гринвіча (Лондон, Великобританія).

Відкрий світ разом з ПолтНТУ - 1

У цілому ж у ПолтНТУ підготовка здійснюється за 42 спеціальностями й спеціалізаціями в навчально-наукових інститутах фінансів, економіки та менеджменту; нафти і газу; інформаційних технологій та механотроніки, а також на архітектурному, будівельному й гуманітарному факультетах. Повний перелік спеціальностей і документів, необхідних для вступу до ПолтНТУ, Ви можете знайти на сайті університету pntu.edu.ua.

Щороку студенти ПолтНТУ проходять навчання, короткотермінове стажування та практику в університетах-партнерах в Китаї, Великобританії, США, Німеччині, Бельгії, Туреччині, Польщі, Азербайджані й інших країнах світу. Студенти університету мають змогу вивчати іноземні мови на базі Американського, Британського, Німецького та Польського міжнародних центрів ПолтНТУ, де проходить інтерактивне спілкування з носіями мови.

Відкрий світ разом з ПолтНТУ - 3 2

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка створені умови для здобуття фахових знань, усебічного розвитку й отримання якісної освіти світового рівня! Запрошуємо Вас на навчання до провідного вишу Полтавщини – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка!

Відкрий світ разом з ПолтНТУ - 2 3

Повідомляє ІАЦ ПолтНТУ