Викладачі столичного університету поділяться своїми знаннями про тенденції у світі культури. Бажаючі дізнатись культурологічні новинки або відчути себе студентом мають безкоштовну можливість завітати у провідний освітній культурологічний центр.

Кафедра культурології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова продовжує цикл лекцій, які розкривають особливості розвитку сучасної культури.  Перша лекція відбулась у лютому і привабила темою становлення українського медіа арт. «Приємно вразила допитливість присутніх і їхні глибокі запитання про медіамистецтво»,  – зізналась лекторка Яніна Пруденко.  Наступні заходи відбудуться 26-28 березня у затишній аудиторії гуманітарного корпусу педагогічного вишу, а лекторами стануть авторитетні фахівці з теорії і практики культурології.

26 березня професорка кафедри Галина Мєднікова зосередить увагу слухачів щодо форм, жанрів і тенденцій сучасної культури, 27 березня – доцентка Лариса Осадча розкриє унікальну тему культурології ментальності, а 28 березня освітній цикл завершиться розповіддю доцента Сергія Русакова про масову культуру і її вплив на теле- і кіноглядача.

Всі зустрічі відбуваються о 16 год за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська 8-14. Після лекції слухачі мають змогу у супроводі гіда піднятись на 15-ий поверх хмарочоса, звідки відкриється один з найкращих краєвидів у центрі столиці.

Лекції відбуваються в рамках освітньої ініціативи «Культурологія», яка передує вступній кампанії 2018 року. Вибір професійної траєкторії завжди був непростим, адже від нього залежить майбутнє. Викладачі кафедри культурології відкрили двері навчальних аудиторій саме для того, щоб кожен бажаючий міг дізнатись актуальні культурологічні розвідки і зумів подивитись на культуру з нового, часом зовсім неочікуваного, ракурсу.

Для безкоштовної участі в лекціях слід зареєструватись: https://goo.gl/forms/i7AYPvbUAy6JPEND2

У Києві тривають безкоштовні лекції про культуру і мистецтво - 28378168 1446398728821949 4190633999586863184 n

У разі додаткових запитань про проект «Культурологія», будь ласка, зателефонуйте +38 099 942 26 30.

Якщо вас цікавлять особливості і формати здобуття вищої освіти з культурології або хочете отримати інформацію щодо навчання в університеті, то зателефонуйте по телефону + 38 067 440 85 91.

Будемо раді бачити вас серед учасників!

Інформує прес-служба НПУ імені М.Драгоманова