Цьогоріч на придбання обладнання для шкіл Києва, де поглиблено вивчають природничі предмети, з держбюджету виділили 31,4 млн гривень. Пріоритетні напрями щодо розподілу цих коштів було презентовано під час розширеного засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Зокрема, гроші підуть на створення кабінетів природничо-математичного циклу, дослідницьке приладдя та техніку для проведення інтерактивних уроків. Це будуть пристрої для підготовки та проведення ЗНО з іноземних мов, комп’ютери та оргтехніка для початкової школи. Крім того, планують закупити обладнання для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Також частина коштів піде на модернізацію кабінетів української мови у школах, де вивчають мови національних меншин.

Додатково будуть виділені кошти для створення Нового освітнього простору в межах концепції Нової української школи. А для того, щоб заклади освіти отримали фінансування відповідно до потреб, ми проведемо окрему роботу. Спільно з районними управліннями освіти та міжнародними експертами ми працюватимемо над базовим фінансовим нормативом у дошкільній освіті”, – зазначила директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян.

За інформацією КМДА