У ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» 21  березня 2018 року відбулася студентська науково-практична конференція на тему: «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

Відкрили конференцію Наталія Зубко – директор коледжу та Ігор Леськів – заступник директора з навчально-методичної роботи. Вони привітали усіх учасників і гостей цього наукового заходу та зазначили, що вже стало доброю традицією, щорічне проведення науково-практичної конференції з інноваційної діяльності у стінах Львівського кооперативного коледжу економіки і права.

До привітань також долучилися: Леся Федак – заступник директора з навчальної роботи, Ірина Клачко – завідувач економічним відділенням, Ліліана Криськув – завідувач товарознавчо-правничим відділенням, Оксана Шура – завідувач технологічного відділення та готельно-ресторанної справи, Людмила Бачинська – завідувач наукового відділу коледжу та інші.

Організатори студентської конференції ставили за мету обговорення актуальних інноваційних процесів в країні та їх вплив на ефективність діяльності підприємства, пропаганда досвіду студентської дослідної роботи, стимулювання творчої діяльності молоді, обмін досвідом та впровадження набутих знань на практиці, розвитку науково-технічного прогресу та підвищення інноваційної діяльності вітчизняних підприємств, яке дасть змогу перейти до створення і використання технологій більш високого рівня, а отже, прискорити економічне зростання національної економіки та інноваційних процесів загалом.

Головним завданнями є поширення економічних знань, професійний розвиток та становлення особистості фахівця, вдосконалення інноваційної діяльності підприємств, зокрема споживчої кооперації України, в умовах інноваційних процесів. Розвиток національної економіки визначається активністю інновацій, які відбуваються в країні, та економічною ефективністю їх нововведень. Інновації є ефективним способом розвитку конкурентоспроможності підприємств.

Доповідачі в своїх роботах висвітлили досягнення в інноваційній сфері різних галузей економіки, проаналізували недоліки та запропонували шляхи покращення економічної діяльності як в регіоні, так і в економіці загалом.

Свої доповіді представили студенти з різних груп та курсів, всіх спеціальностей та напрямків навчального закладу, а саме: «Інноваційні процеси  в регіоні та їх вплив на покращення сфери обслуговування населення» Павло Жук, гр. ФН-15 (науковий керівник – к.е.н Михайло Голубка), « Проблеми  та перспективи розвитку електронних валют»

Лілія Жезло, гр. КТ-ТМ-15(науковий керівник – Лідія Марчишин),» «Криптовалюта Bitcoin: проблеми становлення, перспективи» Наталія Відзівашець, група ПК(н)-16 (науковий керівник – Оксана Кашуба ), «Планування інноваційних стратегій підприємствами готельного бізнесу» Тетяна Колесник, гр. ГРС(н)-16 (науковий керівник –  Марія Василишин), « Сучасні аспекти розвитку інноваційної діяльності у  світі та в Україні» Устим  Бешлей, гр. ПК-16( науковий керівник – к.е.н. Віра Варгас), «Інтернет – магазин  як інноваційний  спосіб здійснення підприємницької діяльності» Вікторія Надурак, гр. ПВ(н)-26 (науковий керівник – Людмила Підлужна),» Коворкінг як інноваційна платформа для бізнесу» Артур  Дейнега, гр. ПВ(н)-15(науковий керівник – Соломія  Мисак), «Вплив електронних сигарет на стан дихальної системи» Наталія Антипова, гр. ПВ(н)-25( науковий керівник – Андрій Соломонко), «Львів як унікальний осередок творення мовленнєвої структури міського койне» Анастасія  Назар, гр. ПВ(н)-27(науковий керівник  –Ірина Москалюк) та інші.

Студенти продемонстрували свої науково-пошукові здібності, мистецтво публічного виступу та високий інтелектуальний рівень. Теми доповідей були актуальними, змістовними та супроводжувались цікавими презентаціями.

У роботі конференції взяли участь адміністрація, голови циклових комісій, викладачі та студенти коледжу. Організатори студентської конференції та голови циклових комісій висловлюють подяку всім учасникам та їх науковим керівникам.

По закінчені конференції представники  адміністрації коледжу побажали, студентам та їхнім керівникам плідної праці та наукових досягнень, а учасники конференції були нагороджені грамотами.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права