Обережніше з ТБ! Погані новини завдають психологічних травм - img9fcffd5903b995db0a47022db4ac2438Новинними каналами краще не захоплюватись. Експерти з’ясували, що перегляд поганих новин по телевізору може спричинити розвиток справжніх хвороб  і завдати психологічних травм глядачам. Дослідники з Каліфорнійського університету експериментальним шляхом довели, що перегляд багатьох годин документальних зйомок із зон воєнних дій або терористичних атак може викликати у глядача симптоми посттравматичного стресового розладу.

В епоху розвитку соціальних мас-медіа такий перегляд доступний майже кожній людині, адже користувачі інтернету самі обирають, що їм дивитися. А 24-годинні новинні канали демонструють нам суцільний потік повідомлень про вибухи, війни, вбивства, хвороби і теракти. Все це може спричинити негативний довгостроковий ефект, що руйнує психіку людини.

Дослідники отримали дані про здоров’я 1000 людей за кілька тижнів до терористичних атак 11 вересня 2001 року і початку іракської війни 2003. Потім зіставили їх з даними обстеження цих самих людей, але вже за кілька тижнів після подій. З’ясувалося, що в багатьох розвинулися реальні симптоми посттравматичного стресового розладу, хоча самі вони не жили в Нью-Йорку і не перебували в Іраку під час війни, а просто стежили за новинами по ТБ.

 За матеріалами ukrnews24.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Обережніше з ТБ! Погані новини завдають психологічних травм”
  1. Психологія проста: краще вам не знати в якому лайні ви живете, як вас дурять, чим вас годують, скільки у вас крадуть… Будьте невігласами і радуйтеся чужому щастю в серіалі. Життя взагалі- річ небезпечна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *