Львівський кооперативний коледж економіки і права  долучився до всесвітньої екологічної ініціативи та провів масштабну Всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі-2018, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату та закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину.

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Олена Маньків, Людмила Плугіна , Олександра Андрущак, Мирослава  Бойко долучилися до Години Землі – маніфесту людей про готовність змінювати свій стиль життя на екологічну готовність берегти свій дім – нашу планету.

Мета  акції – привернути увагу до екологічних проблем та надмірного споживання природніх ресурсів, обговорити значення природніх ресурсів в енергетиці країни, виявити екологічні проблеми, зумовлені надмірним використанням енергетичних ресурсів, провести математичні розрахунки енергетичних витрат в побуті тощо, а в  умовах економічної кризи це вельми актуально.

Студенти та викладачі ЛККЕіП долучилися до всесвітньої акції "Година Землі" - viber image

На заняттях викладачі провели бесіди із студентами коледжу, розповіли, що з року в рік акція «Година Землі», ініційована у 2007 році та координована на глобальному рівні екологічною організацією Всесвітнього фонду дикої природи  WWF (World Wide Fund for Nature), набирає все більших масштабів. Мільйони людей всього світу долучаються до акції, підтверджуючи готовність зробити свій посильний внесок у підтримання екологічної рівноваги планети. В акції приймають участь і компанії, які готові пожертвувати своїми доходами заради підтримки планети.

Студенти та викладачі ЛККЕіП долучилися до всесвітньої акції "Година Землі" - viber image 11

Кожен студент коледжу також зробив  невеличкий крок: вимкнув освітлення в квартирі, гуртожитку і показав, що ми – люди і у нас є розуміння того, що природу потрібно берегти.

Дуже приємно, що місто Львів також долучається до цієї акції, шість великих об’єктів, які завжди підсвічуються, згаснуть. Мова йде про Ратушу, Собор Юра, вежу на Високому замку, а також три великі церкви – костел Івана Хрестителя, церква Миколая і Катедра.

Щоб долучитись до цієї ініціативи, потрібно небагато: добру волю і розуміння того, що порятунок спільного нашого Дому-Землі в великій мірі залежить тільки від кожного з нас.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права