Курс «Автостопом по біології» складається із 42 коротких відео, що поєднують теоретичну частину з живими прикладами і графічними анімаціями. Відео пояснюють біологічні принципи в реальних життєвих ситуаціях — у спортзалі, ботанічному саду чи в шкільній їдальні. До кожної теми за принципом мікронавчання будуть представлені конспекти, інтерактивний глосарій усіх термінів та тестові питання, побудовані на основі ЗНО.

«Освіторія» спільно з EdEra створили онлайн-курс підготовки до ЗНО з біології у форматі захоплюючого блогу - V

Заняття проводять експерти, бакалаври біології, зараховані на магістратуру на програму Neuroscience в Університеті Геттінгена (Німеччина) Анна Ляшенко та Владислав Дембровський. Анна — практикант в Інституті органічної та біохімії в Празі, голова команди RnD EdEra. Владислав — стипендіат програми Еразмус+; переможець студентського всеукраїнського Біологічного Турніру «Крокус»; спікер міжнародної конференції «Integrative Biology and Medicine» (2017); ведучий та член журі на Всеукраїнському шкільному турнірі юних біологів.

Програму курсу створено на основі статистики складання ЗНО з біології попередніх років та визначення, які помилки найчастіше роблять учні.

Ми проаналізували результати ЗНО з біології за останні три роки і обрали найскладніші теми,  в яких учні роблять найбільше помилок. Саме ці теми і стали основою нашого курсу. Наші лектори розповідають про складне, але роблять це настільки захоплююче і з гумором, що після перегляду відео-лекції хочеться одразу ж подивитися наступну. Це як молодіжний серіал.” – зазначила Анна Сидорук, керівник проектів ГС «Освіторія».

Курс складається з таких п’яти модулів:

  • Ознаки живого
  • Клітина
  • Генетика та розмноження
  • Ботаніка
  • Фізіологія людини

В кінці кожного великого навчального модуля учасники пройдуть узагальнюючий тест у форматі ЗНО.

Курс абсолютно безкоштовний, а навчатися можна 24/7, в будь-який час, і в будь-якому місці.

Перший навчальний модуль виходить 4 квітня, наступні чотири модулі виходитимуть кожні півтора тижні.

Курс доступний на платформах EdEra і iLearn.

За інформацією прес-служби ГС «Освіторія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *